Category: اخبار

حضور مدیران کلایر در رویداد بازدید مدیران صنایع از شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان

حضور مدیران کلایر در رویداد بازدید مدیران صنایع استان از شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان

شرکت‌ها و موسسات دانش بنیان از ارکان مهم رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال بخصوص برای فارغ التحصیلان دانشگاهی در هر کشور به شمار می‌آیند و به نوعی موتور محرکه اقتصاد در هر کشور شناخته می‌شوند.

در ایران هم به منظور تسریع رشد این شرکت‌ها، تلاش‌های فراوانی انجام گرفته است تا میزان موفقیت آن‌ها افزایش یابد و مشکلات سد راهشان کاهش و استحکام و پویایی آن‌ها حفظ شود.

یکی از روش‌های کلیدی به منظور ایجاد این امر، ایجاد مراکز رشد و پارک‌های علمی تحقیقاتی می‌باشد. این مراکز از طریق ارائه مشاوره، در اختیار گذاشتن فضای اداری و کارگاهی و امکانات مورد نیاز، کمک‌های مالی و سایر تسهیلات، به رشد و توسعه شرکت‌های کوچک و متوسط دانش بنیان کمک می‌کنند.

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، به عنوان اولین سازمان بنیانگذار مراکز رشد، و پارک‌های علمی و فناوری در کشور، با هدف حمایت از ایجاد و توسعه شرکت‌های دانش بنیان و رشد اقتصادی، فعالیت خود را از سال 1380 به طور جدی  آغاز کرده است.

این شهرک به عنوان حلقه‌ای واسط بین دولت، صنعت و دانشگاه، در توسعه اقتصاد مبتنی بر دانش و در نهایت تبدیل علم به ثروت در کشور نقش مهمی ایفا کرده است.

با توجه به اهمیت فراوان توسعه صنایع و اقتصاد دانش بنیان، کادر مدیریتی مجموعه طراحی، تولید و تأمین بالابر کلایر، به همراه گروهی از مدیران صنایع استان اصفهان از این شهرک بازدید کردند.

هدف از این بازدید، آشنایی با فعالیت‌های شرکت‌های حاضر در این شهرک، بررسی تسهیلات و امکانات این شهرک برای حمایت از رشد و توسعه و همچنین بررسی پتانسیل برقراری ارتباط و همکاری با این مجموعه بود.

در ادامه گزارشی تصویری از این رویداد مشاهده خواهیم کرد :

شهرک عملی تحقیقاتی اصفهان

حضور در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان

حرکت در میان شهرک علمی تحقیقاتی

مشاهده توانمندیها در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان

تقدیر از جناب بصیری

جلسه با مهندس بصیری

ارائه گزارش در شهرک علمی تحقیقاتی

اختتامیه بازدید از شهرک علمی تحقیقاتی

گردش در میان شرکت های شهرک علمی تحقیقاتی

 
Contact us

Factory :

13th St. , Oshtorjan Ind. Zone , Esfahan , Iran

Tel:          +98 (31) 910141

Fax:         +98 (31) 32245574

E-mail:     info@claier.ir

fb  instagram  plus  linkedin  aparat icon color black yellow

Aseman Machine Asia Co

Aseman Machine Asia Co. is the first and largest manufacturer of scissor lifts in Middle east with more than 30 years of experience. This company also design and produces wagon screw jacks, dock levelers and etc. CLAIER is the brand of this company's products. In recent years, Aseman Machine Asia has become an official distributor of great European companies like ISOLI of Italy and Niftylift from England too in order to satisfy wide range of customers with various applications.

Scroll to Top